Привітання з Вознесінням українською мовою, у прозі
У день Вознесіння Господнього дозволь побажати тобі жити почуттями щирої любові, кожен день, отримуючи благими звістками, відкриваючи свою душу нових надій і мрій, посилаючи молитву про щастя і спокій, зберігаючи добру віру, не відаючи страхів і невдач.
День Вознесіння Господнього святкують на сороковий день після Великодня. Всі православні в цей день намагаються відвідати храми і помолитися. В цей день, як і в усі православні свята не можна працювати. Це свято символічний повір’ями і прикметами. Вільне в цей день час потрібно присвячувати молитвам і членам сім’ї. Багато хто вірить, що якщо загадати бажання в це свято, то воно неодмінно збудеться. Кажуть, що в цей день заборонено прибирати в будинку, так як щастя можна «прибрати». Віруючі люди намагаються дотримуватися вірування і заборони. У це свято просите у Бога допомоги для близьких. І нехай все у вас буде добре.
У прекрасний весняний день, свято Вознесіння Господнього, бажаю всім православним знайти душевний спокій, мир і благоденство! Нехай обійдуть вас лихослів’я і косі погляди заздрісників! Нехай люди, що оточують вас, будуть сповнені любов’ю до Господа нашого і до вас! Нехай даровано вам буде багато довгих і щасливих років!
Свято Вознесіння Господнього святкують православні цього року шостого червня. Це свято відзначають на сороковий день після Великодня. Назва цього свята дуже символічно. Воно означає відправлення Ісуса Христа на небо і завершення його земного служіння. Саме число 40 дуже символічне. У це свято воно служить символом завершення великих подвигів. Свято Вознесіння Господнього – це перш за все свято неба, адже воно вважається новим вічним будинком. Адже не дарма кажуть, що небо – це царство Боже, царство вічного неземної життя, добра, краси. Я бажаю вам всіх благ земних.
Вознесіння Господнє святкується щорічно в різні дні, так як Великдень має змінну дату. Ще з вечора середи в храмах відбуваються цілонічні читання літургії. У цей день прийнято здійснювати милостині жебракам, які потребують, болючим людям, які знаходяться поблизу храму. З давніх часів існувало повір’я про цілющі властивості ранкової роси. Ніч перед святом Вознесіння Господнього прийнято вважати солов’їної. Травники і знахарі ходять на Вознесіння в ліс, щоб зібрати цілющі трави. У цей день необхідно привітати всіх близьких з цим світлим святом. Гарне слово цілюще. Красивим словом і добримсправою можна подарувати щастя людині. Помоліться в цей день за всіх, хто потребує допомоги та підтримки. Згадайте бажання, яке в Вознесіння Господнє обов’язково збудеться!